Scroll Top
ILGIN İNŞAAT
Ilgın İnşaat İnsan Kaynakları sayfalarına hoş geldiniz.
İK POLİTİKALARIMIZ VE UYGULAMALARIMIZ

Gelişim ve büyüme hedefimizi destekleyecek çağdaş, katılımcı insan kaynakları politika ve programlarını geliştirmek
Ilgın İnşaat hedef ve stratejileri doğrultusunda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağının işe alınmasını sağlamak
Yüksek performansı ödüllendirerek kurum performansının arttırılmasına katkıda bulunmak
Kurum kültürümüzü değişen ihtiyaçlarımız doğrultusunda geliştirerek, bu kültür içinde yetişen ve kariyerlerinde uzmanlaşan çalışanlarımızı, yöneticilik kadroları için hazırlamak
Pro-aktif insan kaynakları uygulamaları ile çalışan memnuniyetini sağlayarak etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak
Kurumsal strateji, iş hedefleri ve misyon doğrultusunda çalışanların performansını artırmak için gerekli olan eğitim ve gelişim desteğini vermek

İşe Alım Faailiyetlerimiz

İşgücü ihtiyaçlarımız şirket ve iş hedefleri doğrultusunda belirlenir ve karşılanır.
İşe alım sürecinde aday eğitim seviyesi, yenilik ve değişimlere açık olma, etik ilkelere bağlılık, pozisyonun nitelik ve beklentilerine uygunluk ve sektör koşulları dikkate alınır.
Pozisyon gereklilikleri doğrultusunda deneyimli ve/veya deneyimsiz iç ve dış alımlar yapılmaktadır. Gerek kurumsal ihtiyaçlarımız doğrultusunda gerekse sosyal sorumluluk anlayışımız gereği dönemsel olarak lise ve/veya üniversite öğrencileri için stajyer alımları yapılmaktadır.
Mevcut açık pozisyonlarımıza Kariyer Net üzerinden ulaşılabilmektedir. Genel Başvuru yapmak isteyen adaylarımız ise özgeçmişlerini; ik@wehalic.com adresine gönderebilirler.
Grubumuza yapılan tüm başvurular gizli tutulmakta olup, görüşülen tüm adaylarımıza işe alım sürecinin tamamlanmasına paralel olarak olumlu/ olumsuz geri dönüşler yapılmaktadır.

Gelişim, Performans ve Kariyer

Hedefimiz çalışanlarımızın bilgi ve deneyimleri, yetkinlik profilleri ve kişisel performansları doğrultusunda kendi kariyer hedef ve planlamalarına sahip olması ve bu planların kurumsal ihtiyaç ve gereksinimler ile uyumlu olarak yönetilmesidir.
Bu hedefe yönelik mevcut uygularımızın yanında; çalışanlarımızın işindeki verimliliğini hedef ve yetkinliklere dayalı performans değerlendirme sistemi aracılığıyla düzenli olarak izlemek, motivasyon ve verimliliğini artıracak gelişim imkanları sağlamak, ödüllendirme sistemini oluşturmak ve kariyer olanaklarının çalışanlara sunulabilmesi için gerekli olan entegre İnsan Kaynakları uygulama ve faaliyetlerinin yapılandırma çalışmaları da devam etmektedir.

İnsan Kaynakları Formu

Dikkat: Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.
* işaretli alanların doldurulması zorunludur.

  Medeni Haliniz*
  Askerlik Durumunuz
  Eğitim Seviyeniz*
  Başvuru yapılan depertman*
  Doğum tarihiniz*
  Başvuru CV'nizi yükleyiniz
  (pdf gerekli)*